Avatar uživatele
michalds

Znáte ve svem okolí někdo nymfomanku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tatanka, Radomil před 2157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Radomil

Odpoveď byla označena jako užitečná

Podle mne je hranice mezi pouze „sexuálně náruživou“ ženou a „nymfomanku“ velmi nezřetelná. Jde především o to, jak žena dokáže „zvládat alkohol“ a na jaké úrovni jsou její intelektuální a morálně-volní vlastnosti. Ženy obecně, prožívají sex mnohem intenzivněji a smyslněji než muži. Muž vnímá sex jako příjemný pocit „tam dole v podbřišku“ a celý akt směřuje k jeho vyvrcholení. Po té jeho touha skončí, v podstatě není schopen styku, přestane mít " zájem" a je mu až nepříjemné, pokud by měl pokračovat dál. Žena prožívá sex úplně jinak, celým tělem, všemi smysly, pokud cítí důvěru, cítí se v bezpečí, má klid, čas, možnost se pomalu naladit, potom je schopná prožívat vzrušení a pocit slasti hodiny a hodiny. Nymfomanie je z lékařského hlediska porucha. Vyvolává totiž přímo závislost na sexu, na orgasmu, slasti. Nad Vaší otázkou jsem přemýšlel kdysi také a také jsem žádnou „nymfomanku“ neznal. Nevím, kolik je Vám let, ale já jsem si toto uvědomil až ve zralém středním věku 🙂 Přišel jsem na to, že ženy prožívají reálně mnohem větší pocit slasti, intenzivněji a dlouhodoběji, než muži. Sex se patrně líbí každé ženě, pokud netrpí naopak frigiditou. V tom případě je každá žena potencionální nymfomanka, jde jen o to co jsem psal výše. Jen na závěr… možná je to lékařsky známo, možná je to hloupost, ale přijde mi, jakoby sex vyráběl ženám v mozku nějakou drogu a ta ji pak přinášela větší slast, než sám sex jako takový 🙂 Aby muž dokázal všemi smysli prožit tak intenzivní pocit vzrušení, jako žena, musí si být prostě na drogách 🙂 Žena nemusí, prostě se jí sama uvolňuje nějaká „extáze“ v mozku a ke stejnému prožitku žádnou chemii nepotřebuje 🙂 Nafrčí ji sex 🙂 Potom je pravděpodobné, že získá reálnou závislost na " droze " kterou jí dává sex. Nejde ani tak o styk, ale o ten stav, do kterého se při sexu dostane. Narkoman si dá lajnu, nymfomanka sex .. 🙂
Takhle bych to viděl 😁

Upravil/a: Radomil

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?michalds Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tatanka

V minulém vztahu jsem to zažil. Je to už pár let, ale vězte, že není zase až tak příjemné. Dotyčná, hlavně po požití i menšího množství alkoholu neznala meze jak v praktikách tak v rozlišování o­soby.

Upravil/a: tatanka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ne. U nás na Prajzske sice je PÁR sousedek, které se neprojevují jako frigidní, ovšem snaží se zachovat si dekorum. (Což třeba na sídlišti OV-Dubina prý vůbec neplatí.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek