michalds

Znáte ve svem okolí někdo nymfomanku?

Nejlepší odpověď
Radomil

Podle mne je hranice mezi pouze „sexuálně náruživou“ ženou a „nymfomanku“ velmi nezřetelná. Jde především o to, jak žena dokáže „zvládat alkohol“ a na jaké úrovni jsou její intelektuální a morálně-volní vlastnosti. Ženy obecně, prožívají sex mnohem intenzivněji a smyslněji než muži. Muž vnímá sex jako příjemný pocit „tam dole v podbřišku“ a celý akt směřuje k jeho vyvrcholení. Po té jeho touha skončí, v podstatě není schopen styku, přestane mít " zájem" a je mu až nepříjemné, pokud by měl pokračovat dál. Žena prožívá sex úplně jinak, celým tělem, všemi smysly, pokud cítí důvěru, cítí se v bezpečí, má klid, čas, možnost se pomalu naladit, potom je schopná prožívat vzrušení a pocit slasti hodiny a hodiny. Nymfomanie je z lékařského hlediska porucha. Vyvolává totiž přímo závislost na sexu, na orgasmu, slasti. Nad Vaší otázkou jsem přemýšlel kdysi také a také jsem žádnou „nymfomanku“ neznal. Nevím, kolik je Vám let, ale já jsem si toto uvědomil až ve zralém středním věku 🙂 Přišel jsem na to, že ženy prožívají reálně mnohem větší pocit slasti, intenzivněji a dlouhodoběji, než muži. Sex se patrně líbí každé ženě, pokud netrpí naopak frigiditou. V tom případě je každá žena potencionální nymfomanka, jde jen o to co jsem psal výše. Jen na závěr… možná je to lékařsky známo, možná je to hloupost, ale přijde mi, jakoby sex vyráběl ženám v mozku nějakou drogu a ta ji pak přinášela větší slast, než sám sex jako takový 🙂 Aby muž dokázal všemi smysli prožit tak intenzivní pocit vzrušení, jako žena, musí si být prostě na drogách 🙂 Žena nemusí, prostě se jí sama uvolňuje nějaká „extáze“ v mozku a ke stejnému prožitku žádnou chemii nepotřebuje 🙂 Nafrčí ji sex 🙂 Potom je pravděpodobné, že získá reálnou závislost na " droze " kterou jí dává sex. Nejde ani tak o styk, ale o ten stav, do kterého se při sexu dostane. Narkoman si dá lajnu, nymfomanka sex .. 🙂
Takhle bych to viděl 😁

Další odpovědi
tatanka

V minulém vztahu jsem to zažil. Je to už pár let, ale vězte, že není zase až tak příjemné. Dotyčná, hlavně po požití i menšího množství alkoholu neznala meze jak v praktikách tak v rozlišování o­soby.

zjentek

Ne. U nás na Prajzske sice je PÁR sousedek, které se neprojevují jako frigidní, ovšem snaží se zachovat si dekorum. (Což třeba na sídlišti OV-Dubina prý vůbec neplatí.)