jirka F

Znáte v tomhle nějakou věštírnu v ČR pokud bych měl tento dotaz?

Kam by se můj život bral kdybych měl maturitu když jsem doma sám tak o tom často přemýšlím kdybych byl chytřejší tak jak by vypadal můj život s maturitou?

Odpovědi
elkon

Pouze spekulace, nemá to žádný smysl.

zjentek

Tak v životě jaký znáš máš pouze dvě možnosti. Buď děláš společnosti obecenstvo, anebo publikum. To znamená, že máš na výběr a vzdělání URČITĚ sehraje svou roli. Potom zemřeš a to je celý „příběh“. Můžeš taky sedět doma a řešit, jak jsi vzdělaný.

paul1

Tady je věštírna a zdarma, je třeba vyzkoušet:

Zdroj: https://www.ves­tirna.com/ves­teni/

zjentek

Nepotřebuješ věštírnu, máš odpovědi a na nich já.

jirka F

Ano to je pravda 🙂