Znáte užitečnou efektivní činnost, která podporuje Vaší motivaci při začátku sexuálního soužití?

Nejlepší odpověď
Drap

Nešlo by prosím změnit téma, při případných příštích otázkách ?

Další odpovědi
vlk samotař

PROSÍM o změnu téma dokud jsem slušný už ty tvoje otázky jsou nechutné!!!!

IQ tykve

Já už nevím ani při konci sexuálního soužití!

ReHu

Neznám.
Ale zajímá mě, jestli tebe zajímá také něco jiného krom sexu.

anonym

Slyšels někdy pravidlo 3× a dost?
Tys právě dosáhl 18× a dost, pokud ti nestačila jasná stanoviska v odkazu, budou ti obtěžující příspěvky v souladu s pravidly mazány, dokud ti admini neudělí BAN!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvedte-nejfrekventovanejsi-zdroj-ktery-je-podle-vas-hlavni-pricinou-rozsirovani-pornografickeho-materialu-u-dospelych