hanulka11

Znáte umeboshi, umíte si představit jak by byly pro vás prospěšné?

Nejlepší odpověď
Damiana

Ochutnala jsem ty nasolené švestičky v jedné veganské jídelně – byly promíchané s natural jasmínovou rýží a nebylo to špatné. Já mám ráda tyhle chuťovky, jsou zvláštní, takové slano-sladké… Moc neuvažuji nad tím, jak by mi měly být prospěšné – buď mi to „jede“, nebo ne:-)
Jo, ale mám umeboshi ocet. Občas si ho dám naředěný s vodou pro lepší trávení a proti překyselení organismu – když se třeba moc „nafurtruju“ řízkama…:-)
Doplňuji:
Illines: Tady máš pár zajímavostí …:-)
http://www.dia-potraviny.cz/u­me.html

Další odpovědi
Illines

Hanulko11,neznam-je to k jidlu a zdrave?

RyuzakiKate

Jednou jsem je okusila… no hrůza, příšerně slaný, ale co už, je to zdravé…

Damiana

Pochopitelně jsou slano-kyselé, omlouvám se za mystifikaci …:-)

Illines

Teda devcata,klobouk dolu,fakt mam mezeru,zajimam se o jidlo-dekuji vam.