annas

Znáte účes dready?

Čím se vyznačuje? Kdy vznikl, nosí se stále?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dready jsou vlastně copánky z tupírovaných vlasů ,je to moda určité skupiny lidí.Odborníci tvrdí čím déle je nosíš tím jsou kvalitnější. Nosí se stále ,děti i dospěli a nosily se již ve starém Egyptě
,je to typ tzv neupraveného účesu, který mnozí lidé odsuzují.

Zdroj: http://www.nah­lavu.net/zaji­mavosti_163-kde-se-vzaly-dredy.html

Další odpovědi
iceT

Tato uprava vlasu se mi vubec nelibi.Kdyz by je clovek chtel jednou sundat,musel by asi shodit vlasy uplne nakratko.
Nejvice je rozsiril Bob Marley.

vagra

Znám a na některý mladých lidech se mi líbí.Musí to ale být typy lidí,ke kterým se hodí.
Nedovedu si/omlouvám se rusovlasým/před­stavit malého,otylého,ru­sovlasého,byť mladého člověka,který nosí dredy.
Kecám,právě proto,že si ho dovedu představit,od­povídám tak,jak odpovídám.:-)