Arne1

Znáte tuto značku?

je toho po lese plno.

Předpokládám, že si náš mazal zase zgustne.
Obrázek vytvořil můj mobil a po dohodě s ním smí kdokoliv s tímco obrázkem libovolně nakládat. To se netýká admina, který ho smí pouze prohlížet.

Odpovědi
cochee

Nejspíš nepůjde o turistickou značku, i když se podobá symbolu „odbočka k turisticky významnému místu.“ Půjde o nějakou značku pro dřevorubce a tam ti asi neporadí nikdo než místní myslivec, protože ty značky nejsou nijak závazně celostátně standardizovány. Mohlo by jít o značku, znamenající plošné vykácení a tato značka se dává na hraniční stromy takové plochy.

Drap

Myslím, že se nejedná o značku pro běžné návštěvníky lesa. Tímto způsobem se značí hranice jednotlivých lesních parcel a porostů. Jsou to značky správce či majitele lesa.

ivzez

Také bych řekla, že půjde o nějakou značku
pro lesní zaměstnance/pra­covníky.

PS (OT):
Jak se lze domluvit s Vaším mobilem?

Arne1

ivzez: ? To OT bylo na mne nebo na koho ? Je tam množné číslo…