briketka10

Znáte tuto hudební stanici ??

http://www.mi­xer.cz/2/21646-song-to-say-goodbye

Nejlepší odpověď
Funna

není to hudební stanice, ale žánrový vyhledávač hudby…a nemám pořebu ho používat, mám své „oblícence“…Beat a RockMax .-)

Další odpovědi
Braník

Známe ,i my máme seznam.cz
ale nepoužíváme,raději rock rádio,nebo rádio beat!!!!

zjentek

to je mixer od seznamu ,)))

anonym

a já znova píšu- ano, znám, ale nepouštím to, nic se mi tam nelíbí, nehrají tam moji hudbu

kristyjar13

Přesně, souhlasím se všemi: nehrají můj styl ☹

briketka10

děkuji Vám za Vaše včerejší body, ale já je nemohla
dát Vám nešel mi internet a mezitím mi byla otázka
smazána z důvodu Spamu a reklamy a jako, že obtěžuje

Vaše otázka: Znáte tuto hudební stanici pod Seznamem.cz ??

http://www.mi­xer.cz/2/21646-song-to-say-goodbye

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

anonym

Mě to neobtěžovalo 🙂 a to jako mixer.cz už není reklama? Nic si z toho nedělej, radši kdyby se pad admin podíval na ty zavšiven metalisty, tak je teprv cvrkot, to je horší, než www.mixer.cz

briketka10

Sambo,
mě se tam některý písničky líbí poslouchám
rádio Beat, tady o tom jsem nevěděla a některý
klipy mi daly inspiraci na stažení z YouTube :D

anonym

já vím 🙂