lizatko11

Znáte tuhle starou sladkost?

Prodávala se kolem roku 2007. Byla to sladkost (nejspíš žvýkačka, jestli mi paměť slouží dobře) zabalená v papírové krabičce buď růžové s malou holčičkou nebo modré s chlapečkem. Na boku krabičky po rozbalení plastového obalu byla část obrázku. Krabičky se pak skládaly na sebe, aby vznikl jeden velký obrázek.

Nejlepší odpověď
Edison

Jsem se těšil na něco ze sedumdesátek… Promiň, ale tohle není „starý“… To je něco, co se prostě jen neujalo, neoslovilo trh.

Další odpovědi
Klaproth

Ne, tuhle extrémně starou sladkost neznám. Pamatuji si pouze několik sladkostí ze šedesátých let, třeba mejdlíčka.

anonym

To já jsem počítal, že ještě něco staršího než ze 70. let. Že ještě něco za první republiky. Ale 2007 vážně není moc staré.

nyjono

Souhlas s Edison.
Tohle vážně starý není. Jen to mc nezaujalo a kupovalo to málo ldí.
Mně tvůj popis vůbec nic neříká.