Hufnágl

Znáte to někdo v okolí přehrady Bystřička, konkrétně na Medůvce?

Odpovědi
Kepler

Na Bystřičce jsem byl už mnohokrát, protože ji mám blízko. Na Medůvce jsem ale nebyl, je to moc do kopce. Podle mně ale nic moc, jen nějaký malý skalní útvar.

Kelt

Na Bystřičce jsem byl mnohokrát, dokonce jsem jel kolem, když byla přehrada vypuštěná. A pokud jsem náhodou nešel přes Medůvku jakou skaut do svých 10 let, tak jsem tam nebyl. Byla doba, kdy jsem běhal a na Bystřičce jsem se otáčel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Kepler
Máš pravdu že je to do kopce… na Medůvce byl lom na pískovec, ze kterého jsem s vyráběl (tesal) brusné kotouče pro Karolinku. To bylo v letech 1974–76. Je tam krásné prostředí.