aramah

Znáte to nebo dokonce vyzkoušeli?

Green Coffee
Slibují zhubnutí do čtyř týdů,já tomu moc nevěřím ale slíbila jsem že se tu zeptám.
Máte osobní zkušenost se zelenou kávou? Pokud ano, je pravda co píši?
Děkuji

Netuším kam s otázkou,no je to trochu hlavolam…

Nejlepší odpověď
Orange

Už i logická úvaha napoví, že je to prostě blbost. Jo prodávat přípravky na zázračné diety je a bude super byznys, protože lidé se nechají nalákat… Jak se říká: „Common sense is not so common“.

Další odpovědi
anonym

Aramah, pouhá logiky napoví – tyhle chytré metody k nám chodí ze světa (vesměs z Ameriky), tak proč tam mají ještě dnes tlouštíky, když mají tak zázračné metody hubnutí? Nikdo nás přece nepřesvědčí o tom, že kdyby byl prostředek natolik kvalitní a spolehlivý, že by kdokoliv váhal investovat jednorázově do svého zdraví třeba 5 tisíc, kdyby měl na druhé straně jistotu, že uleví kloubům, orgánům a sám sobě. Trpět nadváhou dobrovolně dokáže jen hodně velký masochista.

badisko

lol .....reklama jak ma byt …jeste jim tam chybi vyhrozovani …:D..Jak reagujete na slova tablety na hubnutí? Nedůvěrou nebo mávnutím ruky? Máte pouze poloviční pravdu. V dnešní době téměř nikdo nevěří, že se dá rychle zhubnout pouze díky používání přípravků na hubnutí. Bohužel zatím nikdo nevymyslel zázračné přípravky, které nahradí silnou vůli nebo změnu stravovacích návyků. Avšak přípravky na hubnutí nejsou úplně k ničemu! Ne všichni vědí, že tablety na hubnutí mohou opravdu zrychlit metabolismus, navíc jejich používání je bezpečné kvůli tomu, že obsahují pouze přírodní složky. Díky tomu stále častěji pomáhají nám v boji s dlouholetým problémem – jak zhubnout zdravě a efektivně. a za tu cenu no neber to…:d …http://www.hubnuti-tablety.cz/ hele vyzkouzej caj ..Mate (Cesmina paraguayska)…ten ae take pije pri dietach a veril bych ze se da s timto cajem zhubnout …protoze ti paradne zazene hlad …ja ho sice piju kvuli povzbuzovacim ucinkum misto kavy ..jak rikam prej je i na dietu cti treba tady …http://www.da­ma.cz/zdravi/hub­neme-s-cajem-mate-21594

marci1

http://zdravi­e.sk/forum/1392927/­zelena-kava/

Damiana

Nemám zkušenost, ale nevěřím tomu – jako všem Kouzlům. Zelená káva jako podpůrný prostředek při redukční dietě? Proč ne, ale samostatně zázraky nedokáže. Funguje jediné – pohyb a nepřežírat se. Chápu, že všechno, co je nepříjemné a stojí námahu a odříkání by chtěl kdekdo obejít. Ale bohužel.
Takhle nepřijde o několik kil na zadnici, ale pouze v peněžence.

anonym

Kdyby to fungovalo, tak všichni byznysmeni i lékaři krachnou.

aramah

🙂