zjentek

Znáte textilii Black Tex? O co se jedná?

Chci si z internet. obchodu objědnat zahradní lehátko. Ve specifikaci je uvedeno- čalounění: Black Tex/šedá barva. Normálně bych to přeložil jako „černá textilie, jenže je to šedý barvy. Je mi jesný, že půjde o syntetickou tkaninu, ale to je široký pojem a nechci se "za ty prachy“ nechat zas „až tak překvapit“ ;)

Black Tex relaxační lehátko.

Odpovědi
Drap

Měla by to být voděodolná a přitom prodyšná tkanina. Možná i elastická.

Michálek1245

Dobrý den, díval jsem se taky na zahradní lehátka a myslím si, že black tex je skutečně černý klasický textil. Jen je dost možné, že je to špatně nafocené. To je naprosto běžné, že monitor trochu zkresluje, případně trochu zkresluje i foťák, pokud to není profesionálně nafocená fotka od profesionálního fotografa. :)