Znáte tenhle internetový e-shop?

http://www.sper­kymania.cz

Už si tam z vás někdo něco objednával? Jaká se doba doručení? Doprava zdarma, doporučený dopis, nepíšou dobu kdy to bude na poště (2,3 dny je to obvykle)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… na ty 2,3 bych asi zapomněl: „Zásilka se zbožím tedy bude odeslána z Asie. Zákazník kromě delší dodací lhůty však nezaznamená jiný rozdíl. Zásilka je standardně doručena Českou poštou, popř. uložena k vyzvednutí.“ …

Další odpovědi
marci1

Údajně se jedná o podvod! ☹
http://podvod­nefirmy.cz/sper­kymania-cz/
http://podvodne-firmy.cz/

Kepler

Neznám, ale i dodání za tři dny jsem už taky jinde zažil. Doba doručení ale jinak záleží na tom, jestli mají zboží skladem a počítá se od okamžiku, kdy jim dojde platba předem, pokud zvolíš tuto možnost. Vše by ses měl dozvědět po objednávce konkrétního zboží. Budou s tebou v kontaktu telefonem (pokud jim ho dáš) a mailem. Jinak ČP nedoporučuju.

anonym

kdykoliv hledáte zkušenosti s konkrétním eshopem použijte web heureka.cz tam stačí eshop vyhledat podle adresy a hned vidíte jak jsou s ním zákazníci spokojeni … obvykle jsou tam u každého eshopu stovky až tisíce hodnocení od lidí kteří tam skutečně něco nakoupili (nikdo jiný než zákazník daného eshopu totiž hodnocení udělit nemůže a tím je dána vysoká vypovídací hodnota takového hodnocení).

anonym

na ty 2,3 bych asi zapomněl: "Zásilka se zbožím tedy bude odeslána z Asie.
Vy už jste tam nakupoval?:)

Mc Merkurion

… ne, jen jsem si prohlídl jejich stránky (tam, kde nenabízejí zboží, ale mluví o podmínkách) a tam píšou" … delší dodací lhůty …" věříš snad tomu, co o sobě napíšou sami ne? odpověď byla v uvozovkách, což znamená citace, ne můj názor …