Kelt

Znáte ten pocit, když někdo přijde dříve, než jste ho očekávali?

Tak manželka odjela, já byl doma s dcerou a neteří, kteří si dělali vlastní program. Předpokládal jsem, že manželka bude pryč dva týdny a že přijede další sobotu. Objevila se už dnes. Ne, neměl jsem tu žádnou návštěvu, ale trochu mne to rozhodilo, než jsem to rozdýchal. Srdce mám v pořádku, žádná změna tlaku ani pulsu. Trochu mi trvalo než jsem si uvědomil realitu. A co vy? Máte podobné zkušenosti? Jak to řešíte? Děkuji.

Odpovědi
Hufnágl

Manželka to přece musela vysvětlit, proč se vrátila dříve nebo ne?!

Rokio

Přijít dříve je většinou lepší než přijít později.

Jinak souhlasím s Hufnáglem. Manželka pravděpodobně zavolala, nebo poslala SMS, či e-mail, proč přijela dříve.

ivzez

Znám jen u návštěvy.
Člověk finišuje a návštěva zazvoní o čtvrt hodiny dříve.

Zaujalo mne: kteří dcera a neteř; dcera a neteř si dělali.