Monča.R.E.T.

znáte ten pocit kdy vás milovaná osoba podvede?

Doplňuji:
ano stalo se mi že mě přítel už několikrát podvedl a já sem mu to několikrát odpustila a udělal to zas a já už nevim co mám dělat.

Nejlepší odpověď
anonym

Bohudík,neznám!

Další odpovědi
manon

Spojím to dojedné odpovědi: Pokud ten, koho už neuvidíš, je ten, co Tě opakovaně podvádí, je to možná loučení smutné, nicméně velmi užitečné.

Lorrien

Drap je zase mimo mísu :D
Ale k otázce – neznám a nechci znát… (no, vlastně mi máti vypila pivo, ale to je asi něco jiného) ;) Něco špatného se Vám přihodilo??

quentos

neznám, milostné vztahy v mém životě prozatím absentují. Jak tak koukám, alespoň k něčemu je to dobré ;{)>

Drap

Pokud je to skutečně milovaná osoba, tak na to má právo. Má dokonce i právo nemilovat mne a nelze jí to mít za zlé. To je teprve velká láska.