Niikii

Znáte taneční skupinu Diversity?

Ahoj všichni,neznáte diversity?je to taneční skupina,která vyhrála v roce 2009 talent mánii v Británii.Jeslti neznáte podívejte se třeba na internet 🙂 . Já celý dnešek hledám na ně kontakt,ale nic nemůžu najít! :'( strašně je miluju,a chtěla bych jim napat o autogram..nevíte někdo?nebo nenašel jste ho někdo? opravdu bych ho vážně potřebovala.Dě­kuji moc

Nejlepší odpověď
sobol

http://www.di­versityoffici­al.com/global/fron­tpage?cmdr=ip2c­ountry.detected

podívej se až dolů je tam kontakt na jejich management, kontakt přímo na členy asi jen tak neseženeš.

Další odpovědi
mosoj

Z Vašeho dotazu vyplývá, že když chci abych je neznal, tak se mám podívat na odkaz ??

Dále by mě zajímalo co se tak hrozného stane, když ten autogram neseženete.