Kuře

Znáte takové zvířátko?

Dobrý den, přála bych si chovat nějaké zvířátko, ale doma nemám žádný prostor pro akvárko, klec, atd. Neznáte nějaké zvířátko, které se dá chovat ve sklenici od okurek nebo něčem tak podobném? Můj bratranec chová moučné červy a takový chov se mi docela líbí až na to, že se mouční červi na noc dávají do lednice a to mi přijde takové… zvláštní ( nevím jak jinak to popsat ) . Neznáte tedy něco co by se dalo chovat ve sklenici od okurek, nežralo by to něco extra-drahého a prostě by to na chov nebylo složité. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak to chce nějaký brebery, jak píše hanulka11 – strašilky, kudlanky, mnohonožky, šváby, sarančata, kobylky, brouci – goliáš, nosorožík; ploštice – zákeřnice, bičovec, mnohonohy apod.
Doplňuji:
Btw. Moučné červy není potřeba dávat do ledničky. Já je teda chovám na skrmení, ale rozhodně u mě prospívají a když je nestihnu všechny skrmit, tak v pohodě metamorfují v krásné brouky.

Další odpovědi
hanulka11

a co strašilky?
Doplňuji:
nebo lupenitky ..přečti si o nich, třeba tě to zaujme …jsou opravdu nenáročné

http://hobby.id­nes.cz/poridte-detem-strasilky-jsou-zabavne-a-hodi-se-i-pro-alergiky-p5b-/hobby-mazlicci.aspx?c=A110815­_135056_hobby-mazlicci_bma

Damiana

Nedávno jsem někde četla o domácím mraveništi v takovém tenkém, malém akvárku. Mrkni do odkazu, možná tě to osloví. 🙂

http://www.al­kotester.cz/in­dex.php/Domaci-mraveniste-Mravenex/vmchk