Avatar uživatele
Sarrow

Znáte své hodnoty?

Kdyby jste dostali na výběr buď, 10 000 000 Kč v hotovosti nebo možnost na 10 let zastavit vaše stárnutí, takže by jste žili 10 let zdravého života navíc, co by jste si vybrali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

10 000 000 Kč

S deseti milióny lze v dnešní době pozastavit nebo potlačit známky stárnutí i na déle jak na deset let.Ono ale pokud by se pak to stárnutí,pokud bych zvolila deset let,mělo skokem o těch deset let hned posunout,tak zase volím první možnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdojeRaibek?

10 000 000 Kč

Bohužel, ale v dnešní době je to tak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

10 000 000 Kč

Ty peníze. Dobře bych zvážila, co užitečného by s nimi šlo udělat. Kromě toho je kolem mne dost lidí, kteří se nemohou ze svých trablů vyhrabat právě kvůli nedostatku peněz. Hledala bych cestu, jak jim pomoci. Mrzí mne, když v televizi se řeší jako neodpustitelné, že někdo hodil do kontejneru štěně. Zajisté je to nelidské a neodpustitelné. Proč se ale neřeší lidé, kteří ty kontejnery vybírají, aby se najedli, a často v nich doslova „bydlí“? Něco se nám v chápání hodnot moc pokazilo.
Doplňuji:
Stárnutí je přirozený stav organizmu. Proč bych měla chtít přírodě mluvit do jejího běhu? Bude mi šedesát a já jsem se svým stavem spokojená. Mohlo by to být sice lepší, ale také znám dost lidí, co jsou na tom hůř.
No a potom – já to mám od šamana tady přislíbeno do 105 let. A to mi opravdu stačí.
Spíš bych byla velmi ráda, kdyby můj život byl prožit smysluplně a kdybych mohla alespoň někomu pomoci s jeho problémy. Zatím se to daří, ale finanční injekce by tomu mohla výrazně dopomoci.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

10 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

10 let

Doplňuji:
Peníze se dají získat vždy, roky života ale moc ne. Na druhou stranu, být tam o pár nul víc, tak beru peníze a vložím to do výzkumu delšího života nebo nesmrtelnosti.

Upravil/a: Orange

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek