Sarrow

Znáte své hodnoty?

Kdyby jste dostali na výběr buď, 10 000 000 Kč v hotovosti nebo možnost na 10 let zastavit vaše stárnutí, takže by jste žili 10 let zdravého života navíc, co by jste si vybrali?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

10 000 000 Kč

S deseti milióny lze v dnešní době pozastavit nebo potlačit známky stárnutí i na déle jak na deset let.Ono ale pokud by se pak to stárnutí,pokud bych zvolila deset let,mělo skokem o těch deset let hned posunout,tak zase volím první možnost.

Další odpovědi
KdojeRaibek?

10 000 000 Kč

Bohužel, ale v dnešní době je to tak.

anonym

10 000 000 Kč

Ty peníze. Dobře bych zvážila, co užitečného by s nimi šlo udělat. Kromě toho je kolem mne dost lidí, kteří se nemohou ze svých trablů vyhrabat právě kvůli nedostatku peněz. Hledala bych cestu, jak jim pomoci. Mrzí mne, když v televizi se řeší jako neodpustitelné, že někdo hodil do kontejneru štěně. Zajisté je to nelidské a neodpustitelné. Proč se ale neřeší lidé, kteří ty kontejnery vybírají, aby se najedli, a často v nich doslova „bydlí“? Něco se nám v chápání hodnot moc pokazilo.
Doplňuji:
Stárnutí je přirozený stav organizmu. Proč bych měla chtít přírodě mluvit do jejího běhu? Bude mi šedesát a já jsem se svým stavem spokojená. Mohlo by to být sice lepší, ale také znám dost lidí, co jsou na tom hůř.
No a potom – já to mám od šamana tady přislíbeno do 105 let. A to mi opravdu stačí.
Spíš bych byla velmi ráda, kdyby můj život byl prožit smysluplně a kdybych mohla alespoň někomu pomoci s jeho problémy. Zatím se to daří, ale finanční injekce by tomu mohla výrazně dopomoci.

iwrana

10 let

Orange

10 let

Doplňuji:
Peníze se dají získat vždy, roky života ale moc ne. Na druhou stranu, být tam o pár nul víc, tak beru peníze a vložím to do výzkumu delšího života nebo nesmrtelnosti.