j.a.n.a.

Znáte stránku s hrama bez virů?

Znáte nějakou stránku s hrama bez virů??

Nejlepší odpověď
quentos

podle toho, s jakými hrami… třeba na www.herna.net se dají hrát s živými lidmi přes internet šachy, scrabble, piškvorky, lodě, dáma, poker, prší, koridor… jen je třeba mít nainstalovanou Javu, nic víc nepotřebujete.

Další odpovědi
Jahoda

Ano znám jednu takovou adresu s hrama, které jsou bez virů. Viz. odkaz

Zdroj: www.games2girls.com

Michal

Je třeba mít dobrou ochranu. Truck-mania třeba,games.cz atd.

panenka

dej si do vyhledávače www.superhry.cz a zobrazí se odkazy na hry tam si pak můžeš vybrat.nebo zde ti zasílám odkaz na stránku s hrama kde si můžeš vybrat

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q­=www.superhry­.cz

Tombik

Hry:

www.minihry.cz

www.superhry.cz

www.mojehry.cz

www.xhry.wz.cz

www.hry.cz (Musíte mít email nebo registraci na seznamu!)

www.hry-online.com

www.online-hry-zdarma.net

Zdroj: cooldog.estranky.cz