Damiana

Znáte stolní pícku na jablka?

Viděla jsem včera v jednom obchodě tuhle zimní vychytávku. Kamarádka má podobné blbinky ráda, ale máte s tím někdo zkušenost? Není to nesmysl? Díky:-)
http://www.ke­ramikashop.cz/16-r.html%20
Doplňuji:
Jó, taky mi to připadá za čtyři stovky pořádně vyčůrané, ale teď jsem to našla levněji:
http://www.ber­slevu.cz/akce/4195-rozpekac-na-jablka-za-249-kc
a jako dárek by to nemuselo být špatné. Asi to bude dost vonět a vypadat romanticky a vánočně…
Díky za nazory:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Mně to připadá jako docela vkusný a praktický dárek. Ona ta jablíčka se v tom asi nějak rozdusí. Vzhledem k tomu, že je to nejprodávanější artikl této „firmičky“ tak to mají asi vyzkoušené. Já bych do toho šla! Podívej se ještě pro porovnání na www.fler.cz, tam budou v keramickém zboží určitě mít v nabídce i něco takového nebo na ten způsob.

Další odpovědi
hanulka11

Tak to jsem se zasmála …čím se lidi živí – vymyslet takovou pitominku/ s prominutím / za 400kč
Těšila jsem se ,že to bude něco většího, kam naskládám aspoň 4 jablíčka a pěkně je s něčím dobrým zapeču. No pokud myslíš , že jí to udělá radost – kup to .
Doplňuji:
no vidíš kdo hledá najde – vonět to určitě bude – to si piš

Katusa

Ano znám to, viděla jsem to např. i v květnářství pod názvem „jablečňák“…může sloužit i jako obyčejná aromalampa nebo prostě jako dekorace…jablíčko se potom dá sníst a je prý i moc dobré, i když jsem slyšela i zvěsti, že se náš pan děkan u pečení jablíčka nějak zabral do motliteb a málem vyhořela fara…takže se doporučuje při používání neodcházet