Hafanana

Znáte Špidla hry?

Odpovědi
mosoj

Ano, ale většina je pro DOS !!!

Michal Kole

Byli to většinou Shareware verze. A hlavně to bylo pod Windows 3.1 nebo 95. na XP by se to z rlzných technických důvodů nespustilo.

Jak je to teď nevím.

javamania

ano:Výprava do květinové země

Sůwa

Ano, většinou jsou to počeštěné převzaté hry ze zahraničních webů, na př. z MyPlayCity. Prodávají se v trafice vždy po omezenou dobu a ještě jsem neobjevila, kde se dají koupit v jiném termínu. Další možnost je stažení hodinové demoverze a případně i stažení plné verze po zaslání příslušného počtu SMS a získání přístupového klíče. Průměrná cena je kolem 100,–. Mám ráda různé hledačky, někdy dají dost zabrat 🙂.