Ing.internet

Znáte solidní agenturu na práci v Německu?

Která si nebere poplatky a práci opravdu zajistí bez zatajených skutečností? Děkuji mnohokrát!!!
Doplňuji:
Vybírat poplatky od zaměstnance je nezákonné v celé EU mimo Slovensko!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

agentury mají provizi od zaměstnavatele ne od zaměstnance, teda tak to má být v ČR v Německu nevím

Další odpovědi
terry

To bys jako chtěla bez poplatků, čili zadarmo a sehnat práci?
A co z toho ta agentura bude mít? Dobrý pocit ještě nikoho neuživil.
Proč nehledáš agenturu, která je solidní i když bere poplatky?

AI bere poplatky od kohokoli, d§ležité jsou osobní reference a ne poplatky. Poku nechci brigádu na 14 dní, tak se to vyplatí.