Znáte způsob, jak snadno odpeckovat třešně?

Někde už je po třešních, ale já mám ty pozdní, tak vkládám odkaz na snadné odpeckování, pokud se někomu hodí.
http://caruje­me.cz/chytry-trik-jak-rychle-a-snadno-vypeckovat-tresne-bez-neporadku/

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, jo, už mi to taky poslal někdo emailem, třešně jím čerstvý, ty pecky si nechávám, udělám si z nich vyhřívací polštářek, když se to zašije do poštáře a dá na chvíli do trouby, dlouho to hřeje, tak třeba do zátylku, když mě bolí hlava, pomáhá mi teplý.

Další odpovědi
anonym

Bože zlatý, nemáš tam něco jiného? To už dělala moje babička!

quentos

Na to existuje i spešl nářadí, tzv. „odpeckovač“…

briketka10

Taky to znám, ale mám už doma dlóuho
docela levný odpeckovávač třešní i víšní :
http://www.kuchyn­skepotreby.cz/cz-detail-92627-odpeckovavac-tresni-a-visni.html
ale to video je hezký 😁

cochee

Tak nevím, jestli je to tak „snadno,“ frajer u 4 třešní z 6 pecku na několikrát „vyhmatával.“

anonym

Barbakane, nejsem bůh, natož tvůj!

anonym

Ještě to tak. Já vzhlížel při tvé otázce k nebi, Bohu !

zjentek

..a zlatej už vůbec ne!

anonym

Barbakane, nejsem bůh, natož tvůj!

zjentek

..a zlatej už vůbec ne!!!