quentos

Znáte rakytníkovou marmeládu? Jak Vám chutná, co si o ní myslíte?

Vyrábí ji v ČR snad jeden jediný soukromý výrobce a podle něj jde o jedinečnou a zdravou potravinu. O léčivých schopnostech rakytníku není pochyb, otázka je, zda z nich po zpracování do želírované marmelády a oslazení fruktózou něco zbude. Vyzkoušeli jste ji, popřípadě další podobné sladké pomazánky téhož výrobce (rakytník v medu, želírované brusinky)?

Nejlepší odpověď
annas

Je výborná. Nedávno jsem si ji koupila v prodejně zdravé výživy. Brusinky jím sušené.

Další odpovědi
kapka

Rakytníková marmeláda mi chutná. Dětem taky, jen nechtějí jíst ty bobulky rakytníku, co v ní jsou. Tak jim je musím vyndavat. Kupovala jsem ji na dobovém tržišti. Měli tam z rakytníku ještě mastičky.

Michal

Vím ,že existuje ,ale pro mne je to konec Rakytník je oslazen a já jako diabetik ho nemohu.

ReHu

Po zpracování tam již mnoho prospěšných látek nezbyde.
A netýká se to jen tohoto výrobku. Myslím to všeobecně. Pokud se trochu hledná, ne pouze v manuálech výrobců, dodavatelů či prodejců, informace se najdou.