mosoj

Znáte project INDECT ?

Omlouvám se nejedná se o Projekt Index ale INDECT.
Projekt je již vytvořen a začíná se realizovat.
S našimi zákony po podepsání Lisabonské Smlouvy si můžeme vytapetovat pokoj.
http://old.stre­am.cz/uservide­o/694817-indect-globalni-sledovani-obcanu-tak-jak-jej-predpovidali-ti-nejvetsi-konspiratori
Doplňuji:
Zde česky. Projekt je hotov a zavádí se do praxe.
http://old.stre­am.cz/uservide­o/694826-indect-informace-v-cestine

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, taky SOPA a ACTA http://www.zi­ve.cz/clanky/so­pa-a-acta-pokracuji-wikileaks-odhaluje-tpp-a-ttip/sc-3-a-171320/default.aspx
Doplňuji:
Stačí chytrý mobily a znají přibližnou polohu. Platby kartou a ví jak a kde nakupuješ. Vytáhl jsem starý dobrý mobil S55.

Další odpovědi
anonym

No jo – ale tohle je něco jiného, než jsi psal v minulém dotazu – „Jedená se o propojení dálničních kamer s kamerami ve městě s mobily, platebními kartami, atd. Sloužící ke sledování a monitoringu všech občanů.“…
😉
Přečti si třeba toto – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/IN­DECT – a nestahuj kalhoty, dokud je brod ještě daleko; neděs se možností techniky – koneckonců je v arzenálech ještě pořád větší množství munice, než by bylo potřeba k fyzickému zničení Země – což je – podle mne, horší, než to, jestli mi někdo kouká do talíře…

😉

arygnoc

a čo vás na tom udivuje?
už za monarchie (ono sa tu nájde niekto, kto pôjde ďalej do histórie) sa špicľovalo v širokom merítku, obyčajní ľudia v hospodách a na ulici.

dnes má veľký brat k dispozícii omnoho viac nástrojov – mobily, internet, rôzne evidencie (odvody, bankové účty, zamestnanie, dane, trvalý pobyt, mesačné lístky, inkaso, predplatné, rôzne registre – dlžníkmi a vodičmi počínajúc, …), pouličné kamery, bezpečnostné kamery …

tzv. predplatné odbery energií fungujú v západnom svete už desaťročia – kedysi to bolo na mince, ktoré musel niekto vyberať (pamätám si to ešte), dnes sa to robí kartami – i keď je to možnosť „sledovať“ (to bola i predtým, proste odoberači mincí museli i tak robiť zápis, kde koľko vybrali), ale údaje skôr slúžia k tomu, ako je kedy kde elektrická sieť zaťažená (viete, že počas prestávok v dôležitých napr. hokejových zápasoch sa napríklad zvýši prietok odpadovými kolektormi v mestách – všetci idú čúrať?).

takže nič nového.

každý údaj o komkoľvek sa dá zneužiť.

mosoj

Já se nebojím. Celý život žiji poctivě, nekradu ani dopravní přestupky nedělám.
Naopak já to vítám.
Jenom otevírám oči těm, co si vedou svou, že to není možné.
Nic jiného než špatný název projektu nevidím.

mosoj

Říkal jsi, že na to nejsou peníze a ono je to již hotové !!

mosoj

http://www.dfens-cz.com/view.php?cis­loclanku=2012072902