fortin

Znáte prográmek Google hack? Funguje to?

http://skalda­bloguje.webno­de.cz/news/go­ogle-hack-a-sikovny-programek/
Doplňuji:
Jo funguje to. Přidává to operátory jako

  • inurl:(htm|html|­php) intitle:„index of“ +„last modified“ +„parent directory“ +description +size +(.mp3|.wma) „karel gott“

Nejlepší odpověď
dj.david1234

Tak nevím, ale podle toho co píše na tom webu, je to k ničemu… vždyť k tomu aby jste našel to, co potřebujete, stačí použít normálně google ..

Další odpovědi
Skalda

to neni pravda! Ty parametry jsou dost dulezite. K cemu rac si zjistit sam.