Znáte program na výuku biologie? (poznávání organismů)

Ahoj, potřeboval bych poradit program na výuku bilogie. Program by měl obsahovat testy na rozpoznávání rostlin, hub a živočichů. Pokud by takový program nebyl, stačilo by něco, co by umělo náhodně přehrávat obrázky zvolené uživatelem a možnost přidání textové poznámky. Příklad: spustím program, objeví se obrázek živočicha, kterého neznám, kliknu na šipku a objeví se název živočicha. V ideálním případě si to program zapamatuje a z toho živočicha mě bude zkoušet častěji. V praxi by to tedy fungovalo jako programy Vitware, akorát místo ang. slovíček by to zkoušelo z organismů…

Nejlepší odpověď
beer

Něco jsem našel, třeba pomůže aspoň trochu:

http://www.me­todik.cz/view­.php?cisloclan­ku=2008060007

Další odpovědi
Lucijej

No domnívám, že nic takovýgo není. Budeš si muset vystačit s klasickými atlasy…