KatkatkaW

Znáte program na převod mluveného slova v text V DÁNŠTINĚ?

Našla jsem tu podobné otázky o češtině, ale jak je tomu s jinými jazyky?

Potřebovala bych zjistit, o čem se mluví ve videu na youtube, ta část s tím rozhovorem, o který mi jde, má asi 5 a půl minuty.
Ale aby to bylo bezplatné…

Případně, umíte dánsky či víte o někom, kdo by mi s tímhle mohl pomoct? Třeba o komunitě, v níž by se našel někdo, kdo by mi to přepsal nebo aspoň zhruba přetlumočil (třeba v angličtině)?
P.S. Kvůli těmto případům jsem se začala učit dánsky (na internetu), ale než budu schopna byť jen porozumět, o čem se zhruba jedná, potrvá to věky.
P.P.S. Není to do školy ani nic takového, jen osobní zájem.
Doplňuji:
Tady je video http://www.you­tube.com/watch?v=qwtQ5dS­lfaI
Jedná se o rozhovory od 5:00 až do 10:28
Díky za ochotu:)

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak když i já jim fakt nerozumím… ale ani slovo…ale psanou dánštinu trochu ano. Prostě ta výslovnost – to bych typovala na nějaký francouzský slang…:DDD
Zadej sem ten odkaz (video), já někoho na to mám:D
Doplňuji:
To je maličkost…chceš ho přeložit celé? Je to přes 11 minut, nebo jen něco?

Další odpovědi
Magix.cz

Přímou odpověď neznám, ale zkusil bych na nějaké sociální síti najít a požádat Dána/ku, který Ti to přeloží do angličtiny. Určitě se někdo takový najde, řada lidí pomáhá druhým, stejně jako my tady, a zadarmo. Oni mají angličtinu jako druhý jazyk a třeba ještě poznáš zajímavého človíčka. Vůbec bych se toho nebál.

KatkatkaW

P.S. Kdyby fakt někdo byl ochoten mi to přeložit tak kdyžtak je tu ještě jedno video, ale na tom tak nelpím, to si myslím, že si víceméně domyslím, ale tak..
http://www.you­tube.com/watch?v=yV1-e4jnyUM