Znáte přísloví: hřál jsem si hada na prsou?

máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
pondělí

NEVDĚČNÍKA PODPOROVAT,MÍT FALEŠNÉHO PŘÍTELE,
původně,chovati hada za ňadry

Další odpovědi
annas

Zkušenost mám. Věříla jsem, ale had mě „uštknul“. Už je to sice dávno, proto vzpomínky zeslábly. Teď už snažím nechat minulost spát.

verka

Hřála jsem taky jednoho. Z toho plyne, že zkušenostma se člověk učí a za dobrý skutek je po zásluze potrestán.

Lgee

Znamená to že podporujes něco co bys nepodporoval. Případně někoho falešného, něco co ti chce škodit. Příp. Iluze falešného bezpečí.

Don Juan

Taky jsem si hrál hada. Jmenuje se Nikola Čáslavová.