znáte paranormal activity?3

znáte ten horor ??paranormal activity3??? prej je to pravdivej horor???moc se mi tomu nechce verit..?

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Dobrý večer, v prvé řádě máte opravdu originální nick – na Vašem místě bych byl obezřetnější. Co se týká série Paranormal Activity, mrzí mě, že to bylo natočeno údajně podle skutečnosti, nicméně ani v třetím (resp. prequel) pokračování se nejedná o autentické záběry. Upřímně řečeno, čekal jsem od toho daleko více inteligence ve scénáři. Takto jsou „strašidelné“ scény dosti nešťastné a působí uměle až jako vždy do šokujícího závěru.Pro mne osobně byla 2 i 3 obrovským zklamáním, u 1 se mi decentně vyobrazené tajuplné zlo včetně „lekaček“ docela líbilo.