Znáte paramagnetické barvy a jejich možnosti?

Docela vtipné a vkusné mi připadá takto si pohrát s barvami na přiloženém videu.
Není to žádný trik, nebo střih videa !! jmenuje se to: „PARAMAGNETICKÁ BARVA“.

Záleží podle toho kolik máte peněz, tolik barev si necháte nastříkat na auto ve slabých vrstvách.
Navrch se nastříká silná vrstva laku a pak podle vyslaných impulsů vybranou barvu zapíná.
Maká to jako vrstvy při malování na PC třeba v CORELU.
Díky za koment.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tvnUO5341yo
Pro Mosoje:Já to netoužím mít,jen jsem to vložil.

Nejlepší odpověď
mosoj

Na autě porušuješ technické předpisy. Seberou ti techničák. Nevhodný objekt pro prezentaci.

Další odpovědi
redy

Kde mi to nastříkaj? To nepíšeš viď 🙂

Luxx

neznám, ale je to boží !
to jsem měla zase co vidět, teď to chci taky :D
a nakonci je nejlepší ta paní s čaganem :D

gecco

😁

Ono to nebude tak žhavé – http://www.no­vinky.cz/auto/126365-vedci-vyvinuli-lak-ktery-meni-barvy.html , spíš si myslím, že zase začala okurková sezona…