bolak

Znáte osobně někoho z koho se stal bezdomovec a žije na ulici?

Spolužáka, kamaráda, někoho z rodiny… Pokud jo, tak jak se mu to stalo?

Nejlepší odpověď
SteimlX

pár kamarádům z různejch poloznámejch part se to stalo, většinou smažili-užívali pervitin- do toho samzřejmě kradli a porůznu je zavírali a zase vypouštěli na ulici zpět, ale konkrétně v mém městě je také dost lidí n aulici, poněvadž je tady svinskej systém, kterej pokud jednou selžete a nemáte dostatečně silné okolí, tak vás už zpátky nepustí.
Azyláky jsou nacpaný kriminálníkama a ubytovny ukrajincema a jinou verbeží, když jdu za někým na ubytovnu, mám co dělat, abych to vůbec přežil a v takovým prostředí, kde každej jenom chlastá, moc motivace nepoberete.
Pak už jenom stačí, aby sociálka či pracák nedali, či dali opožděně dávky na zaplacení ubytovny, což žádnýho správce zajímat nebude a nemáte kde bejt. a pak je konec.

Další odpovědi
Drap

Jeden bývalý spolupracovník, Rozvedl se, přišel o byt, potom o práci, přidal se alkohol a je z něj troska přežívající všelijak.

anonym

Selže člověk nějakým způsobem …Člověk-jednotlivec a stát (ta kuwa)se nepostará a někdo holt skončí na ulici. Stát funguje z daní občanů. A do nocleháren přijímají jen střízlivé, tak jim nezbyde než volba ulice nebo pití. Je dost těch, kteří v noclehárnách neskončí. Raději zpitej pod mostem než přijmout a přizpůsobit se nějakým základním pravidlům. Bezdomovectví je určizý životní styl. Takovou „volnost“ je třeba něčím zaplatit. Třeba i spaním pod mostem.

manon

No osobně… ale když někoho znám odsud, to už je málem jako osobně, ne? :) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-maj-lidi-proti-bezdomovcum

hanulka11

není to můj přímý příbuzný je to jen rodina z ulice – oba začali hrát automaty až přišli o vše postupně i o byt …dobře jim tak, takovým lidem bych nepomohla ani za nic …jsou svého „štěstí strůjcem “