dust8

Znáte osobně někoho, komu kuna zabila slepice?

Nejlepší odpověď
nyjono

Nám.
Jen nevím zcela jistě, jestli kuna nebo liška.

Další odpovědi
xiperio

Ano, sousedovi.

elkon

Ano.

aliendrone

Kdyby jenom slepice, znám i mnohé takové, kterým kuna „zabila“ MOTOR!! Jsem jedním z nich. Příroda no, tohle by se v Praze NESTALO. ;) :D :D

annas

Už jsem o tom psala, Slepice ubránil náš kocour. Kocour se rval s kunou na stromě v blízkosti otevřeného okna do ložnice. V zápalu lítého boje skočili do okna, měli problém vrátit se zpět na strom. Kocour Míša měl škrábance, krvané rány, ale zvládl se uzdravit bez zásahu zvěrolékaře,. Kunu zahnal, ale už si podrobnosti nepamatuji,. Kocoura ani slepice už nemáme, ale vypadá to podle výkalů, že se kuna prochází po dvoře a v kůlně a ukrývá se tam, kde neškodí, tedy před sousedy, jejichž slepice stále napadá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

U babičky už hodněkrát, u jejich sousedů (alespoň) jednou taky.