Avatar uživatele
bolak

Znáte osobně někoho, kdo ještě teď nemá porculánový záchod a používá kadiboudu?

nejlépe nějakého člověka co bydlí na vesnici
Doplňuji:
Ten porcelán sem myslel obrazně ježišmarjáá, jako kdybyste to nevěděli…

Já právě jedny takový lidi taky znám, kdysi sem k nim jezdíval na prázdniny a hlavně v noci sem měl s chozením na záchod problém. Vždycky sem se bál že jakmile si sednu, tak na mě zespod vyskočí krysa a ukousne mi zásobník. A zas jiný známý, ty měli na chatě sice i obyčmísu, ale vždycky když se mi chtělo, tak ukázali prstem na dvorek a řekli „běž do kadiboudy!“. To sem vždycky nechápal, protože vostatní lidi na záchod normálně pouštěli…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, Elk, johana 56, barnajka, anonym, anonym, anonym před 4221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

U nás se potřeba vykonává na hnoji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dokonce několik. Všude neni veřejný vodovod a s vodou bývají problémy. U chalup a chat to neni nic nezvyklého
Doplňuji:
Naopak neznám nikoho, kdo má po porcelánový záchod. Všechna tato santitární zařízení jsou z keramiky.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No třeba já! V domě mám koupelnu i WC )ale asi to nebude porculán) a na dvoře je klasická kadibudka. Někdy je lepší jí použít, než letět do baráku, přezouvat se atd.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Znám dvě takové chaty – to píšu jen o těch, co jsem měla tu čest navštívit.
A pamatuji dvoreček mé prababičky s kadibudkou pod stromem. Soused měl taky – takový nerudný děděk to býval a ten si z kadibudky udělal pozorovatelnu – a ne že koukal tím srdíčkem – zasedl, otevřel dveřě do dvora a monitoroval. Nás děti ta jeho pozice přiváděla do velkých rozpaků :)
Doplňuji:
A našla jsem i někoho, kdo zřejmě vlastnil porcelánový záchod :)) a v inzerátu ho nabízí. Dost nechutné se mi zdá, že předtím ani nespláchl :)
„predam pouzity porcelanovy zachod –1ks predam pouzite umyvadla-2ks…“

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Například my nemáme ,,porculánový" záchod…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Znám,znám,můj strejda-teda něco jako strejda-je to bratr mijí babičky,ale vždy jsme mu říkali strejdo má kadibudku.A bývalý přítel bývalé skorotchýně má na zahrádce kadibudku taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

No jéje a kolik! Snad si nemyslíš, že tato vymoženost je všude..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Kdejaká dřevěná chata má kadibudku – pár lidí takových znám, ale domeček s ní netuším, kdo by ještě mohl mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

můj otec využívá kadibudku na chalupě 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek