bolak

Znáte osobně někoho kdo byl v kolotoči nebo jiné televizní soutěži? (az kviz, riskuj, chcete být milionářem atd.)

A jak dopadl?

http://www.you­tube.com/watch?v=0e­AF9zoQNGk

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,znám takové lidi.Každý dopadl jinak,ale všichni byli spokojeni…
Doplňuji:
ad manon -nedá se ti napsat,tak využívám aktuální možnost.Vrať se k diskusi k tvé otíázce o tetování,třeba ti něco doklapne…

Další odpovědi
manon

Ano, už jsem viděla známé v Milionáři i v AZ kvízu :) Držela jsem tedy pěsti :)
Většinou je milé vidět známé v televizi. Pokud to není pořad Policejní ústředna pátrá :)
Doplňuji:
Ukázka mne tedy dostala :D Chudák paní, oni jí asi nevysvětlili pravidla :)

anonym

Neznám nikoho osobně ani neosobně, kdo hrál v nějaké soutěži. Ale asi proto, že je nesleduji.

balca

znamy byl v az kvizu,prohral. :D

quentos

Ano, jednoho bývalého spoluhráče z východočeského scrabblového týmu – sice jsem ho při v TV osobně neviděl, ale ví se to o něm, včetně výsledků – prý byl „trapnej“ ;{)>
Doplňuji:
*při tom

Damiana

Znám. Poulíčka, Krasla, Čecha. Všichni postupně vypadli… Jen ten Aleš se v Brně drží…:-)

kapka

Znám. Jeden byl v „Pálí vám to“ a jedna v dětské soutěži, nevzpomenu si na název. Nevyhráli, i když byli dobří.

P.S. Jak mu na konci vynadala! 😁

tom004

Dcera s kapelou, v „Rozjezdy pro hvězdy“. Skončily v semifinále.

Deli

Ta paní byla kouzelná 🙂

Ex byl v Bingu, nějaká výhra tam byla, když se vrátil, chtěli po něm z práce oslavu, že je v balíku. Nikomu nedošlo, že po rozdělení výhry mezi spoluhráče si domů přivezl 100 Kč. 🙂

auluk

Asi mi čtete myšlenky na něco podobného jsem se chtěla zeptat