Rokio

Znáte osobně nějakého positivního rasistu?

Myslím člověka, které upřednostňuje lidi jiné rasy, zvýhodňuje je, nebo například založil organizaci pro pomoc určitých etnických skupin.

Nejlepší odpověď
Drap

Tito lidé zakládají neziskovky a velmi dobře z toho, dost často i s rodinami, žijí a zajišťují si vysoký životní standart. Přímo na etnické skupiny nikoho neznám, má však jednu paní, která má tři neziskovky a daří se jí velice dobře. A my ostatní blbci to platíme.

Další odpovědi
elkon

Nemám žádný důvod, zabývat se podobnými nesmysly.