dust8

Znáte osobně nějaké lidi, kteří jsou momentálně v ČR v karanténě kvůli koronaviru?

Nejlepší odpověď
Kelt

Je to možné, že jsem ty lidi viděl v televizi, nebo se s nimi potkal. Ale v současné době nemám zájem je kontaktovat. Je to stejné, jako lev, tygr nebo medvěd. Taky jsem je viděl v ZOO a v televizi, ale přímo k nim bych nešel.

Další odpovědi
Ametyst

Petr Pelikán zde kritizuje amatérismus českých úřadů, poté co se vrátili se studenty z Íránu do ČR: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/nedo­mysleny-amaterismus-hodnoti-pristup-ceskych-uradu-ke-koronaviru-arabista-40314655?seq_­no=9&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null