Avatar uživatele
beer

Znáte nové stránky Psí detektiv? Několikrát se tu řešilo zatoulané zvíře, teď existuje ale i specializovaná služba.

Sice se za vyhledání pejska nebo kočičky platí, ale mají rozsáhlou databázi útulků, veterinářů atd., takže je vyhledání rychlejší a to je důležité hned z několika důvodů. Zadat požadavek na hledání lze mailem, SMS i telefonicky. Mně se to líbí, byť zkušenosti nemám. Jsou tam i informace o náhodně nalezených zvířatech a prohlédnout stránky si můžete zde: http://www.psi­detektiv.cz/

Doplňuji:
Přesně jak píše uživatel www, v následujícím období to může být pro někoho aktuální. Ne všichni naši chovanci jsou čipováni, ne všichni jsou v databázi atd. Ono mnohdy stačí jen telefon na obojku – jenže stává se i to, že obojek někdo jednoduše ukradne a pejska nechá být. Já měl kdysi kočku, chodil jsem s ní ven bez vodítka a také měla obojek, dokonce s kapsičkou a penězi (závdavkem) pro nálezce. Zvíře jsem naštěstí našel sám, ale s prázdnou kapsičkou.. no, asi si moje prudce inteligentní zvířátko koupilo něco na mls ))
Díky za reakce!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: beer

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, www, redy, anonym, marci1, anonym, anonym před 3745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, díval jsem se na to ještě ve zkušebním provozu, teď to tedy jede naostro 😉
Jsou dobré a je fajn, že to stihli před koncem roku, poněvadž díky novoročním oslavám je těch ztracených a vystresovaných zvířat vždy až žalostně moc.
Zkušenost
Doplňuji:
P.S: To je dobrý s těma prachama 😁 A kolik tam bylo?

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
beer

www: bylo tam půl sta a napsáno, že se jedná pouze o zálohu. Stačilo zavolat ))

před 3743 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Psy nemám, tedy ani nehledám, ale nápad s kapičkou na peníze pro kočku vůbec není marný. Ten můj už umí chodit do Tesca, to by se to utrácelo 🙂

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

suwo, vy posilate sveho kocoura nakupovat ? nebo jak ?

  • iv-

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

No ještě ne, ale on by to určitě zvládl. V Tescu se mnou byl na vodítku a pečlivě si pročichal, kde co mají 🙂

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek