beer

Znáte noční svítící oblaka?

Osobně jsem se s tímto jevem setkával v mládí, kdy jsem ještě nežil ve městě, co to ale přesně je jsem pochopitelně nevěděl. Od té doby jsem již neměl štěstí je pozorovat.. Teď se objevily nové teorie:
http://www.roz­hlas.cz/leonar­do/vesmir/_zpra­va/nocni-oblaka-s-mimozemskym-puvodem--1100155

Nejlepší odpověď
Fyzik

Četl jsem o tom na wikipedii, v životě jsem je ale neviděl. Měl jsem ale za to, že to jsou jen obyčejná oblaka hodně vysoko, takže na ně svítí slunce daleko po západu.

Další odpovědi
Drap

Původ jsem nezkoumal, možná přijdou ještě nové, zcela odlišné teorie. Pohled je to však nezapomenutelný a člověk si při něm uvědomuje svou malost a nedokonalost ve srovnání s přírodou.
Viděl jsem loňské léto

www

Znám. Náramná podívaná! Taky jsem to vidíval hlavně v dětství, z nynějšího bydlení mám dokonce i fotku. Jenže.. byl jsem po návštěvě osvěžovny a obrázek navíc z mobilu k ničemu. No a od té doby mám tady smůlu, výhled na jih a sever. ☹
Dobrej odkaz, díky!