Avatar uživatele
láďa1

Znáte někoho ve vašem okolí kdo vyhrál větší částku peněz na stírací los??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, iwrana před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano .Kdysi jsem dělala reportáž někom, kdo vyhrál hlavní cenu v takové loterii. Už je to dávno, byl to stírací los Fondu na záchranu a podporu koní. Jeden los si koupila parta dělníků a vyhráli hlavní cenu – koně v údajné hodnotě 1mil. Kč. Měli tři možnosti.Koně si ponechat a případné zisky z něj i náklady si dělit nebo koně prodat nebo si nechat proplatit 1mil. Kč a rozdělit si tu částku mezi sebe. Jak myslíte,že to dopadlo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já prosím 500kč:D:D:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lenča59

já vyhrála 2× 10 korun :D nikoho takového neznám..stírací losy jsou podle mě jen podvody…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Jak jsem byl maly tak jsem vyhral asi 100 možna vic, ale ja setřel co jsem neměl takže jsem z toho neměl nic :D
Jinak jsem vyhral ale jen 10–30 kč takže ve výsledku jsem v mínusu, ale tak ja si za život max 20× koupil los nebo vsadil si něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Já už hodně dávno 500,–Kč v tutovce. Trhovec pak řval na celý město: „Áno, áno přátelé, máme tu výhru, tady mladá paní vyhrála 500 korun, výborně, pojďte také zkusit štěstí.“
A já se celou cestu domů obávala, že mě někdo přepadne. 😁
Doplňuji:
tehdy bylo 500,– Kčs docela hodně peněz, vlastně 1/3 mojí hrubé měsíční mzdy.

Upravil/a: marijakes

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek