láďa1

Znáte někoho ve vašem okolí kdo vyhrál větší částku peněz na stírací los??

Nejlepší odpověď
anonym

Ano .Kdysi jsem dělala reportáž někom, kdo vyhrál hlavní cenu v takové loterii. Už je to dávno, byl to stírací los Fondu na záchranu a podporu koní. Jeden los si koupila parta dělníků a vyhráli hlavní cenu – koně v údajné hodnotě 1mil. Kč. Měli tři možnosti.Koně si ponechat a případné zisky z něj i náklady si dělit nebo koně prodat nebo si nechat proplatit 1mil. Kč a rozdělit si tu částku mezi sebe. Jak myslíte,že to dopadlo?

Další odpovědi
hanulka11

já prosím 500kč:D:D:D

Lenča59

já vyhrála 2× 10 korun :D nikoho takového neznám..stírací losy jsou podle mě jen podvody…

Lukasy

Jak jsem byl maly tak jsem vyhral asi 100 možna vic, ale ja setřel co jsem neměl takže jsem z toho neměl nic :D
Jinak jsem vyhral ale jen 10–30 kč takže ve výsledku jsem v mínusu, ale tak ja si za život max 20× koupil los nebo vsadil si něco.

marijakes

Já už hodně dávno 500,–Kč v tutovce. Trhovec pak řval na celý město: „Áno, áno přátelé, máme tu výhru, tady mladá paní vyhrála 500 korun, výborně, pojďte také zkusit štěstí.“
A já se celou cestu domů obávala, že mě někdo přepadne. 😁
Doplňuji:
tehdy bylo 500,– Kčs docela hodně peněz, vlastně 1/3 mojí hrubé měsíční mzdy.