FlAsh_7

Znáte někoho osobně, kdo se dostal ze dna na vrchol? Jak?

Odpovědi
led

1 – áno
2 – prekvapujúco: vlastným úsilím

Ametyst

Znám děvče, které bylo kvůli anorexii na pokraji smrti. Pak potkala svou lásku a její život začal mít jiný smysl. Lékaři konzultovali zdravotní stav dívky s nim, protože její rodina ji odepsala.

anonym

Nemyslím si, že bych byl na vrcholu. Ale prožil jsem život s touhou po sebevraždě, kterou jsem přetvořil v bezomezené cestování po celém svědě – v těch nejextrémnějších podmínkách často bez vybavení, mnohdy i oblečení. Od útulků pro bezdomovce, přes ubytovny s Rusy a Ukrajinci až po 2 vlastní byty v Praze. Za mne to bylo dosáhnout až na dno a odrazit se.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.