sesednizkola

Znate nekoho, kdo se zivi necim pochybnym? A cim?

Treba sazeni na fotbal, sbirani lahvi od piva na vracecku, falesny revizor nebo tak. Ja znal jedno jednoho blazna, co se zivil presne tim sbiranim lahvi a zadny slaboch to nebyl, urcite by se u toho pasu nadrel min a vic vydelal, dokonce ani pivo nepil. Furt v terenu byl. Kde je mu asi konec, chudakovi. Dnes z to taky vidim jinak, ale tenkrat to byl pro nas frajer (byli jsme na zakladce a jemu bylo pres dvacet).

No jestli znas politiky a brecis tady, tak se k tobe asi moc nehlasi

Nejlepší odpověď
UltraFan

Jo … kámoš prodává trávu … 😁
Ale nikomu ani slovo …, ne, dělám si srandu 😁

Kamarádka si vydělává sběrem plastových víček… má nějakého soukromého odběratele, který ji dává 0,10 Kč za jedno víčko 😁

Další odpovědi
tforro

Ano, znám. Politiky. Ti jsou taková pochybná, bezpáteřní a křivá existence.
Nejvíc mi leží v krku Sobotka, Dienstbier a Šabatová.

Rokio

Ano, znám. Jeden z mých členů sousedství je lichvářem se vším všudy.

led

Pane inšpektore, na moji hříšnou, ja to o něm nevěděla. ale až já to syčáka…
Pane inšpektore, je tedy nevím, ale tá Máňa, tá něco ví… kerá?. No tá Máňa z té písničky, ta co ji pak, no hrůza… Ja nic nevím, já sem počestná holka…

Čo je to pochybná činnosť?
1 – Ak takáto činnosť porušuje platné zákony – je to protizákonná činnosť viď „falesny revizor nebo tak“
2 – ak činnosť nie je protizákonná môže byť napríklad spoločensky neprijateľná, nepríjemná
3 – alebo môže byť neprijateľná, prípadne nepochopiteľná určitej skupine ľudí.

to, že sa niekto zbiera fľaše na vrátenie, sazkuje, nekoná pochybnú činnosť, pokiaľ ním neobmedzuje, alebo neohrozuje okolie, prípadne svoju rodinu a svoje zdravie. je to jeho problém

Kryšpín

Stačí zabruslit do kroniky od sametu, kolik učedníků v politice a jejich přidrštašek se přiživilo velmi pochybně, ve svůj prospěch.