Znáte někoho, kdo se zajímá o kreslení kreslených postav?

Ahoj, zajímám se o kreslení a převážně o kreslení kreslounů, cartoon postav a tak. Taky se chystám na uměleckou školu, ale je jen málo lidí, se kterýmy si mohu o kreslení popovídat. Hledám někoho z Čech, kdo umí kreslit a třeba se i zajímá o kreslouny a tak, s kým bych mohla sdílet nadšení pro věc. Ale zase ne někoho známějšího, u koho bych asi šanci na komunikaci neměla. Neznáte někoho nebo nemáte někoho blízkého, kdo se o to taky zajímá a měl by zájem sdílet toto hobby?

Kdyžtak kontakt na mě je skype „angi-maniac“, děkuju

Odpovědi
Kohut57

Znám, ale kontakt poskytnout nemohu. Jsou to moji žáci na umělecké škole. Přeji ,ať ti to kreslí, je dobře, že tě to baví, tak jen tak dál.