quentos

Znáte někoho, kdo se na protest z nešťastné lásky rozhodl do smrti neoženit (nevdat)?

Já ano. Léta jezdí cca jednou měsíčně na akci, o niž bezpečně ví, že na ní Ona bude. Ona je přitom dávno vdaná, dvě děti, na zmíněnou akci navíc jezdí s manželem, poslední dobou i s dětmi. Co si o takové reakci myslíte – neškodí ten nešťastník zejména (či jen a jen) sám sobě?
Musím uznat, že to tedy dělá tak nenápadně, že jsem to za ty čtyři roky, co na danou akci jezdím taky, na něm nepoznal.
Taky jsem poznal pár žen, o nichž jsem si dělal iluze a v duchu jsem jim říkal „má životní láska“, jen abych se zanedlouho přesvědčil o platnosti otřepané fráze, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí…“

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, bratra. Čtyři roky manželství ho nadobro přesvědčily o tom, že být sám je někdy výhra. Bylo to peklo pro celou rodinu. Bývalá švagrová? To byl přírodní úkaz.

Další odpovědi
anonym

Ano,je to žena,celý život se trápila tím,že ji nechal před svatbou.Zamiloval se během sportovní akce do jiné.On je s dotyčnou ještě dnes,chodí už s vnoučaty na procházky.Vzali se a šťastně žijí.Ona odvržená se nikdy už nevdala.Nejdříve nechtěla,pak už po letech měla problém najít partnera.Říkala,že jí protě ujel vlak.To já si ovšem myslím,že po letech žití v samotě,by už vedle sebe těžko někoho snesla.Kde je pravda?To ví jen ona.

beluška

asi neodpovím přesně na danou otázku. Ale nešťastná láska ? Buď ti dva měli spolu odžít kus života, neco si splnit a pro další život potkat toho pravého partnera. Proto určitý smutek je pochopitelný, ale vzdát se života bez vlastní rodiny? Určitě ne, jen už nehledat to, co je tabu, ale chodit na různé aktivity, kde se mohu seznámit s člověkem, který jako já – hledá toho pravého. Život je moc krásný, i když někdy zabolí srdíčko.