Petr__

Znáte někoho, kdo prožil klinickou smrt, někoho, komu bylo různými způsoby dáno poznat, co je po smrti?

jak o tom ta osoba hovořila?

--
Znáte někoho kdo prožil klinickou smrt, někoho komu bylo různými způsoby dáno poznat co je po smrti?

Odpovědi
lexx

po smrti není už nic, jak když vypneš počítač, kdo se dostal až za černou oponu nemůže vyprávět neboť by se nikdy nevrátil

ivzez

Nikoho takového neznám a ani není možné někoho takového znát. Nikomu „nebylo dáno poznat, co je po smrti“, natož několika způsoby (nic takového není možné).

Stavy blízké smrti nejsou smrt, tzn., že „zážitky“ osob proživších
klinickou smrt nevypovídají nic o tom, co bude po smrti.

Domnívám se, že po smrti nebude nic…

anonym

Já k tomu mám podobný přístup jako Sir Terry Pratchet, každý po smrti dostane to, čemu bezmezně věří :)

Lukáš Rusek

lexx jak můžeš vědět že je po smrti nic ? nemůžeš to tvrdit

bububabu

Ano. Třeba moje maminka.
Nebo viz zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XoJmLwTJR1M