poa.li

Znáte někoho, kdo považuje současný společenský systém za logický a fungující? Zdravím..

Nejlepší odpověď
roxy52

Já teda znám.A je jich o hodně víc,než pracujících.Je to senát a celá vláda a všichni,kteří v této době rychle a hodně zbohatli.

Další odpovědi
anonym

Současnost logicky vyplývá z minulosti.
Ta není mrtvá,jak by leckdo chtěl.
Je to tak,jak to je.

tom004

Je možné,že až bude systém logický a funkční,přestane existovat,Mohlo se to stát i dávným civilizacím.Zas­távám názor,že dokud je co vymýšlet,opra­vovat,být nespokojen se současným stavem ap.,je důvod existovat.