Avatar uživatele
Lounas_CZ

Znáte někoho, kdo nepoužívá internet a neni senior?

Lidi co nepouzivaji Facebook nebo smartphony by jste asi hledali velice dlouho. Ale znate nekdo z mladsi generace (nepocitam seniory) kdo nepouziva tento mocny nastroj? Mozna jen nekdo kdo se milne domniva ze vlny wifi site se projevuji na jeho zdravi.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? klumprt před 2750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak okolo mobilu nebo tabletu se opravdu svět netočí.
Máš pěkně zdeformované představy, když se vidíš jen na facebooku a s dotykáčem v kapse.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ano, sú ľudia mladí, duševne zdraví, poznajúci internet, aj sociálne stránky a napriek tomu ich nepoužívajú.
Ľudí nepoužívajúcich FB, alebo smartfon (nielen v staršom veku) možno stretnúť na každom kroku, stačí sa pozerať. To máte len subjektívny pocit, vzhľadom na svoje záujmy a spriaznené okolie, že celý svet sa krúti okolo FB a smartfonov, internetu a sociálnych sietí… Nie, nie je to pravda.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

…no, co to je senior? znám … a mimochodem,„Lidi co nepouzivaji Facebook nebo smartphony by jste asi hledali velice dlouho…“ >>> to neni pravda, stačí, když se podivám do zrcadla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Znám seniory používající internet, Skype, Facebook,
e-mail i mnoho dalšího.
Znám i seniory, kteří na U3V absolvovali obor IT.

A znám mladé, kteří dokáží svůj čas trávit
bez internetu, při sportu, v přírodě, s přáteli, …

Kdo internet k něčemu potřebuje, ten jej používá.
A ten, kdo se bez něj obejde, jej třeba nemá ani zaveden.

S věkem to podle mne nesouvisí.

Obavy o zdraví se občas vyskytnou,
ale podle mne to není převažující jev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Lidí, kteří nepoužívají Facebook, znám desítky. Lidí, kteří mají nějaký staší, klasický typ mobilního telefonu o něco méně (ono je to také dané výběrem na trhu, těch klasických ubývá).
Co se týče internetu obecně – když vynechám velmi malé děti a lidi, kteří nemohou používat internet kvůli svému postižení – pak znám i dospělé, relativně mladé a zdravé.

Zářným příkladem je, nebo alespoň donedávna byla, moje sestřenice. Dlouho jsem jí neviděla, tak ji možná už situace donutila, ovšem, když jsme se potkali naposledy, tak nebyla schopná odeslat ani e-mail.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Ano znám jednoho. Nechal si zavést internet, nezaplatil. Odstrihli ho. U druhé společnosti si nechal zavést internet, nezaplatil. Odstrihli ho. Tak ho nemá. Internet v mobilu taky nemá, ikdyž už má nějaký ten dotykový model, který jej popdporuje. No, nepoužívá FB, ani email …nic.
Je to tím, že je ten člověk trouba? Nebo tím, že na něj nepůsobí wifi záření tak je jiný?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek