terry

Znáte někoho, kdo koupil auto od Essox?

Chápu, že se jistí, ale…
Je cesta,nechat auto prověřit? Je to k něčemu?

U všech aut je v poznámce: Položka stav tachometru, uvedený u vozidla, je stav počítadla, nikoliv skutečný nájezd ujetých kilometrů,.Za tuto případnou rozdílnost neručíme.

Odpovědi
Kepler

Omlouvám se, že na otázku neodpovím, protože neznám nikoho, kdo by auto přes Essox koupil. Já jen, že se Essoxu vyhýbám jako čert kříži, protože to jsou neskuteční zloději. Essox nebrat! Ale ta poznámka týkající se tachometru je celkem pochopitelná, nikdo nemůže ručit, že tachometr není stočený. U některých aut se to zjistit dá, ale proč by se namáhali, že?