ahold

Znáte někoho či víte o někom, kdo vyhrál větší částku v účtenkovce?

Já jsem slyšela pouze o výhře 100,– Kč.

Odpovědi
Alesh

jj, já vyhrál jen v prvním kole 100,–, pak kolega asi před půl rokem taky 100,– o vyšší výhře jsem neslyšel

marci1

Neznám, ale vím o někom, kdo vyhrál auto. 🙂
https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/517039/man­zele-v-uctenkovce-vyhrali-nove-auto-a-statni-loterie-chysta-prekvapeni.html

Lgee

Já 1000,– Kč :) a to na první pak sem přihlásil dalších 5000 a vůbec nic xD náhoda je svině

anonym

No znám pár účtenkových stovkařů, kteří se svou výhrou chlubí dodnes, ale žádného milionáře 🙂

Každopádně účtenkovka se dnes hraje úplně jinak, abyste zvýšil své šance musíte používat tohle www.bazaructenek.cz

mosoj

A znáš někoho kdo vyhrál velkou částku ve sportce? Výry jsou pravidelně zveřejňovány na portálu účtenkovky. Samozřejmě bez jmen!

agentpv

přihlašuji účty do účtenkovky od počátku, a vyhrál jsem jen v jednom měsíci a to:

200,– Kč tedy po stovce na 2 účtenky.

Alesh

@marci: a už jim shořelo? 😉