sesednizkola

Znáte někoh, kdo jezdí s hovnocucem?

Da se tim jeste dnes zivit? Kolik jimek musi prumerne denne odvest abych se uzivil? Kolik stoji jeden vyvoz prumerne? Jako myslim jedna cesta, podle velikosti zumpy se samozrme to zdrazuje umerne tomu, na kolikrat pojede. Kam to rozprasuje, na pole kde plati mu majitel za to, ze rozprasuje? Nevadi tomu hnojeni napriklad obsah sava a vsech chemikaliich atd. co se do wc dostane? Jaka je na to zivnost? Zivnost vyvazeni jimek a septiku s naslednym rozprasenim po poli nenasel jsem a na urad se v pondeli nepotahnu abych to zjistil.

Nejlepší odpověď
anonym

Znám. Milan Čurda.

Další odpovědi
gecco

Obsah žump se musí vyvážet do čističek odpadních vod…
Třeba tady – http://www.vo­darenska.cz/di­vize-boskovice/vyvoz-jimky-septiku – máš ceník…
A uživit se tím určitě dá – jinak by to nikdo nedělal…
😉

ReHu

Naposledy mi skeptik vyváželi před cca 4 lety. Platila jsem asi 300 Kč. Nepodstatné info z hlavy vypouštím,tak už nevím.
Ale se vzrůstajícími požadavky na čističky či napojení na kanalizaci je hovnocuců méně a méně a je potřeba požadavek zadávat VaK.

Luxx

znám jednoho
a s tím placením to bude jako u jakékoliv jiné autodopravy asi.. jinak přesně neumím říct co a jak