Tom333

Znáte někdo tuto starší písničku?

Dobrý den ;) Potřeboval bych pomoc najít jednu starší dětskou písničku z doby, když jsem chodil do školky. Období, kdy jsem se setkal s touto písničkou, bylo cca rok 1997 až 1999. V té době byly populární hudební CD a kazety a obvykle obsahovaly směs skladeb. (Autoři například Maxim Turbulenc, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek apod.) Jestli se nemýlím, tak tuto písničku dokonce hráli v pořadu ESO (rok 2000–2001). Autora (autory) písničky si nepamatuji, obsah by měl být zhruba o přátelství (možná něco o trempech, ale nejsem si už jistý). Jediné, na co si pamatuji, je část melodie této skladby, kterou jsem pomocí klavíru nahrál a ukázku jsem vložil do odkazu níže. Žádné programy na rozpoznání skladeb mi zde nebyly platné. Pokud ji někdo znáte, tak prosím napište. Děkuji.

https://vocaro­o.com/i/s1rRG­PJeUiBX

https://uloz.to/!Lj9Sy2Z­vqC4p/skladba-mp3

Odpovědi
Brblal

Tak sem pošli odkaz na soubor MP3 a podobný, který půjde jednoduše přehrát.

To, co jsi sem poslal, mi nedovolil můj antivir spustit – neposlechl jsem si nic.

Mc Merkurion

Brblal: … mně to šlo normálně …